מדריך לזוגות צעירים: איך בוחרים חדר שינה

מזל טוב! החלטתם לעבור לגור ביחד ולמסד את הזוגיות. כעת אתם מרהטים, מסדרים ומעצבים את הבית החדש והופכים אותו לארמון שלכם. בבית זה תוכלו לחיות יחד, לישון יחד, לאכול בכיף ולהנות מזמן משותף. חדר השינה שלכם הוא חדר חשוב במיוחד בו אתם צוברים אנרגיה, ישנים ונהנים מזמן זוגי. אבל כיצד בוחרים חדר שינה באופן נכון ואטרקטיבי? הנה כמה טיפים טובים:

בחירת מזרן

כולנו יודעים שלישון במיטה זוגית זה דבר נפלא ורומנטי אבל גם כזה שיכול להיות מאתגר. כשאנחנו ישנים עם בני הזוג אנו יכולים להיתקל בבעיות כמו תזוזות המפריעות לרציפות השינה. בנוסף לכך, רבים הזוגות שמגלים כי המזרן הופך בלוי מהר או שקוע בצד אחד בשל משקל של בני הזוג. לעיתים נוצרים שקעים במזרנים לא איכותיים, וכמובן שמיטה לא נוחה ומזרן שאינו איכותי עלולים להשפיע מאד על מנח הגוף בזמן שינה: מה שעלול לגרום לכאבי גב וצוואר ושינה שאינה איכותיות.

כשאתם בוחרים מזרן חשוב לבחור מזרן איכותי של חברה ממותגת ומוכרת בתחום, כמו גטה מזרנים. בחרו מזרן לטקס באיכות גבוהה שתוכלו להשתמש בו בנוחות למשך שנים. וודאו כי המזרן מכיל שכבות מתאימות לנוחות ובריאות בזמן השינה. חשוב לבחור מזרן עם קפיצים מבודדים כך שלא תרגישו את התנועות של בני הזוג בזמן השינה. התאימו את המזרן למיטה ושימו לב כי הגדלים תואמים.

מדריך לזוגות צעירים איך בוחרים חדר שינה

בחירת  מיטה

מיטות לחדר שינה יש לא מעט ובסגנונות שונים, החל מסגנון כפרי של מיטות עץ כבדות במראה מסיבי עד למיטות בסגנון מודרני או מלכותי עם משענות גב, כמו מיטת קטיפה מהודרות למגע רך או מיטות במראה ויקטוריאני למראה יוקרתי. שימו לב כי המיטה מכילה ארגז מצעים או שהיא מוגבהת לניקוי קל מתחתיה. התאימו את גודל המיטה לחדר וודאו כי יש מספיק מקום בין הקירות לשוליים של המיטה. מדדו את החדר ובדקו כי גודל המיטה יתאים כך שכל אחד מכם יוכל לצעוד בנוחות לצד שלו ולהניח על הרצפה נעלי בית, שטיחון, ושאר פריטים. בצעו שילוב בין מיטה בסגנון עם מוצרי טקסטיל יפים, ואפשר לבצע מיקס אקלקטי בין חפצים ובכך לייצור חדר שינה צבעוני ונעים למראה.

שידות לילה וארון בגדים

בכול הנוגע לשידות לילה חשוב לבחור שידות פרקטיות שיכילו את כל מה שאתם זקוקים לו לפני השינה. כיום אפשר לבחור חדר שינה קומפלט שיש בו שידות, מיטה, ארון בגדים ושידת טואלט יפה. מי שירצה יוכל לבצע מיקס בין רהיטים, אך כדאי לשים לב כי הריהוט מתכתב באופן הרמוני במרחב. ארון בגדים אפשר לבחור לפי גודל החדר ומידות מדויקות כמו רוחב הקיר שאליו יוצמד הארון, גובה התקרה ועומק הארון. לחדרים קטנים מומלץ לבחור ארון הזזה לחסכון במקום. באמצעות בחירה נכונה תוכלו לבלות בכיף בחדר השינה, עם ריהוט מתאים ונוח.

 

נגישות