אולם אירועים ליום אחד: איך מעצבים את הבית לקראת החינה?

מצד אחד – אירוע חינה הוא אירוע מרגש, ייחודי ושמח בו לרוב זוגות רוצים בהחלט להשקיע כמה שרק ניתן. מצד שני – באופן טבעי כשמדובר באירוע נוסף ומקדים לאירוע החתונה שהוא גדול ויקר מאד בפני עצמו, הרבה מאד זוגות שבוחרים לחגוג אותו מחפשים את הדרך הנכונה לחסוך ולא להיגרר להוצאות מיותרות. אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות את זה היא לערוך את האירוע בחצר הבית או בבית עצמו. בגלל שמדובר באירועים קטנים יחסית עם מעט משתתפים, זה בהחלט פתרון מצוין, רק שחשוב לדעת איך לעצב את מקום האירוע לפני. הנה כמה טיפים שיעזרו.

ציוד

ראשית כל עליכם להבין מה בדיוק אתם רוצים לאירוע שלכם. יש כאלה שיסתפקו בתלבושות המסורתיות לאורחים ולזוג המאושר, אחרים ירצו תפאורה כוללת עם אווירה של שוק מרוקאי, יש מי שיתעקשו על סלסלות ומגשי מתוקים והרוב ירצו את כל החבילה ובצדק. בדיוק בשל כך, ניתן לבצע השכרה של ציוד לחינה מחברה המאפשרת את כל הדברים הללו. רצוי לפנות למי שמאפשר התאמה אישית של השירותים, כך שתוכלו בכל עת לבחור בדברים שחשובים לכם ולא להתחייב על מה שאתם לא באמת רוצים.

מקומות ישיבה ותפאורה

עוד בהתחלה חשוב מאד להבין איפה אתם מתכוונים להושיב את האורחים שלכם. אם האירוע הוא חיצוני, כדאי להפריד בין אזורי הישיבה לשאר המוקדים באירוע, כמו למשל האזור של האוכל והמקום של הזוג הצעיר. לאחר מכן, חשוב לעצב את השולחנות בהתאם למסורת. ההמלצה שלנו היא ללכת על מפות קטיפה אדומות ולבחור בכלים ובאביזרים לשולחן בצבעים של כסף, זהב ובורדו. חשוב להבין כי עיצוב השולחנות ואזורי הישיבה הוא חלק מהותי ובלתי נפרד מהמראה של כל אירוע חינה וכי אם תשקיעו בנקודה הזאת, זה בהחלט עשוי להוות את ההבדל בין אירוע פשוט יחסית לאירוע צבעוני, ססגוני ומיוחד.

הרחיקו אלמנטים מיותרים

זכרו כי כאשר אתם עורכים אירוע חינה בבית שלכם, אתם חייבים להפוך אותו למתחם אירועים לכל דבר ועניין, אפילו אם מדובר בכמות משתתפים נמוכה יחסית. יכול להיות מאד שהתמונה עם הדודים בסלון לא תתאים, שהספה שבחלל המרכזי פשוט לא מתאימה מבחינת המראה לשאר התפאורה או אלמנטים אחרים לא ממש קשורים. לכן, כדאי מאד להתחיל כאשר החלל ריק עד כמה שרק ניתן ומשם להוסיף עוד אלמנטים ופריטים שמתאימים לאירוע חינה.

כניסה, חניה וניקיון

לבסוף, הקפידו לדאוג לפרטים הקטנים כדי שהאורחים ירגישו ממש כמו באולם אירועים. אם דרך הגישה לאירוע מלוכלכת ולא מסודרת, הקפידו לנקות אותה מראש, ארגנו מקום חנייה מסודר כך שאנשים לא יצרכו לשבור את הראש ועצבו את הכניסה לאירוע בצורה יפה ומזמינה.

הקפדה על הדברים הללו תבטיח אירוע חינה מפואר ומרשים גם אם הוא נעשה בבית שלכם. שיהיה בשעה טובה!

נגישות