איך להכין אלמנטים דקורטיביים לעיצוב הבית?

אחד הנושאים המדוברים ביותר בעולם הוא כמובן נושא של עיצוב הבית, מתוך הבנה כי ניתן לעצב את הבית באופן עצמאי וללא צורך בהוצאה כספית אדירה. איך תוכלו גם אתם להצטרף לטרנד שכובש את העולם? להלן הפרטים.

כך תכינו אלמנטים דקורטיביים לבית באופן קל ופשוט

אם אתם מעוניינים לשדרג את הבית ולהעניק לו נופך אישי ומקורי, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם חנות חומרי יצירה, ואתם מוכנים לצאת לדרך. על מנת שתוכלו להיות מוכנים, חומרים להכנת אלמנטים ניתן להשיג כאן. לאחר שרכשתם את החומרים ניתן להתחיל ולקבל השראה דרך אתרים מתמחים וכן דרך מדריכים מצולמים. באמצעות הרשתות החברתיות וכן אפליקציות ייעודיות ניתן לשאוב השראה, ולתכנן את החלל המעוצב שלכם, בהתאם להוראות מדויקות אותן מומלץ לרשום, כך שתוכלו לבצע את התהליך באופן מסודר. על מנת להקל עליכם החלטנו לרכז כמה רעיונות יצירתיים, אותם תוכלו ליישם כבר עכשיו. מוכנים? הכינו את הציוד ובואו נתחיל.

לוח השראה מעוצב למשרד הביתי

אם אתם מתכננים לעצב את המשרד הביתי, כל שעליכם לעשות הוא לרכוש לוח שעם. באמצעות לוח שעם ניתן ליצור לוח השראה מקסים עם משפטי השראה ומוטיבציה, תמונות משפחתיות וכן ליצור צורות גיאומטריות באמצעות בריסטול. כדי לתכנן את לוח ההשראה מומלץ להיכנס ל pinterest אשר מאפשרת לכם ליצור לוחות השראה דרך אנשים אחרים, כולל טכניקות לצביעה של לוח שעם ואף התקנה של סורג מברזל אשר עליו להציב את האלמנטים. השמיים כאן הם הגבול ולכן את לוח ההשראה ניתן להציב גם בכניסה לבית, בחדר השינה או בסלון.

אלמנטים דקורטיביים לעיצוב הבית

שלט לדלת

דלת הכניסה שלכם לבית היא כרטיס הביקור, ולכן באמצעות עיצוב אישי של שלט לדלת תוכלו להכניס את בני המשפחה ואת האורחים באופן מדליק ומקורי. בכדי לייצר שלט לבד, ניתן לקחת לוח עץ עמיד ובאמצעות צבעים אשר מתאימים לעץ ניתן לכתוב את שם הדיירים. דרך נוספת לצורך עיצוב שלט לדלת היא באמצעות חריטה, אולם מדובר בפרקטיקה אשר דורשת מיומנות ועל כן מומלץ להיוועץ עם אנשי מקצוע לפני שמתחילים.

קופסאות לעוגות

יש לכם קופסאות זכוכית שאין בהן שימוש? ובכן, מחזור היא שיטה מצוינת לצורך עיצוב חסכוני אך מרשים. לצורך הפרויקט קחו קופסא מזכוכית, בדקו כי היא נקייה ולאחר מכן הדביקו באמצעות דבק חם סרט עם הצבע האהוב עליכם. בכדי לשדרג את הקופסא ניתן להדביק גם אבנים או מדבקות. מדובר באלמנט קל ופשוט אותו ניתן לבצע גם ביחד עם ילדים, כחלק מפעילות גיבוש וזמן איכות.

תמונות מעוצבות

במקום לזרוק את הציורים של הילדים, תוכלו להפוך את היצירות ליצירות אומנות שיהוו קונספט ייחודי לעיצוב הבית. במקום התמונה הישנה הציבו את היצירה של הילדים, ושדרגו את המסגרת באמצעות צביעה מחודשת.

נגישות