שיפוצים לפסח

שיפוצים לקראת פסח: מהם השיפוצים המומלצים ביותר?

חג הפסח ממשמש ומגיע ועמו עונת האביב שכה מתאימה לניקיון הבית, לאוורור וחידוש הריהוט בחלל, כמו גם לביצוע מגוון שיפוצים במבנה.

כאשר אנחנו מתקרבים לחגים, אנו רוצים שהבית שלנו יהיה בנוי לאירוח, העיקר כאשר מדובר בביצוע פעולות ניקיון או הקניית ריהוט חדיש ונעים יותר למבנה אשר באמצעותו נוכל לארח את כל מי שאנחנו אוהבים בנוחות.

אבל אילו שיפוצים הם המומלצים ביותר בחג הפסח? הכנו לכם רשימה של  שיפוצים מעולים שאפשר לבצע ברחבי הבית:

שיפוצים לפסח

בעונת האביב רבים האנשים שמעוניינים להתחדש ולהקנות לבית מראה נעים במיוחד. כדי לעשות זאת ניתן לשפץ ולנקות את הבית באופן עצמאי, או לפנות לאנשי המקצוע המומחים לשם המשימה.

שיפוצים לקראת פסח שכדאי לעשות על מנת לתחזק ולרענן את הבית, כוללים:

שיפוץ רהיטים

אם יש לכם ריהוט שדורש שיפוץ, תמיד תוכלו לבצע שלל תיקונים ושיפוצים של רהיטים. ספות לדוגמא ניתן לשלוח לניקוי מקצועי אצל חברות מקצועיות לשיפוץ ספות, כמו גם לריפוד מחדש וביצוע תיקוני קרעים, חיזוק תפרים ותיקונים שונים הקשורים למבנה הספה. אירוח משפחה וחברים שיכלול ספות מחודשת ורעננות, יוסיף לאיכות האירוח שלכם ולמראה הכללי של הבית.

צביעת קירות

אחד המנהגים שהיו מאז ומעולם נהוגים לקראת פסח הוא צביעת קירות. אם אתם רוצים לצבוע את קירות הבית שלכם לבד, חשוב להתייעץ עם אנשי המקצוע בחנויות לכלי בית בזמן רכישת הצבע הנכון ולהבין איך אפשר לצבוע קיר בצורה המשולמת.

אנשי המקצוע יעזרו לכם להתאים את גוון הצבע הנכון לקירות שלכם, הם יתאימו את הגלגלות והמברשות וינחו אתכם בפועלה.

כדי לצבוע קירות בצבע הקיים כבר על גבי הקיר, חשוב להבין מהו המספר הסידורי של הצבע המקורי של הקירות שלכם (אם אתם שוכרים דירה ניתן לקבל את המספר מבעל הדירה), עוד יש להצטייד בגלגלת ארוכה לצביעה קירות גבוהים, להוסיף מברשת קטנה לצביעת פינות וחלונות ואף לרכוש גלגלת קטנה לאזורים נסתרים.

בזמן הצביעה יש לצפות את הרצפה בשכבה דקה של מים כדי שלא ידבק צבע לרצפה, ועל גבי המשקופים ושקעי החשמל יש להדביק דבק סלוטייפ להגנה ממברשות וגלגלות הצבע.

צביעת קירות

פוליש לרצפות

דרך נוספת לחד לשפץ ולנקות את הבית היא באמצעות ביצוע פוליש לרצפות. פעולה זאת כוללת תיקון מרצפות סדוקות, ניקוי ושיוף המרצפות הישנות ולאחר מכן מריחת שכבת הגנה של פוליש מסוגים שונים כגון: פוליש אקרילי, פוליש מט, מבריק ועוד.

התוצאה תהיה רצפות מוגנות מבריקות ואחידות תוך שאת השירות מקבלים מאנשי המקצוע או שניתן לבצע את הפעולה לבד באמצעות רכישה או השכרה של מכונת פוליש ביתית.

זיפות וסיוד הגג

חג הפסח מביא עמו את האביב ולאחר מכן את הקיץ: מה שמעמיס חום על הגגות ומשם מחדיר חום אל תוך המבנה. כדי להגן על עצמכם מקרני השמש הלוהטות, מומלץ לבצע סיוד וזיפות מקצועי לגג וזאת על מנת לאטום את הגג ובכך גם לשמור עליו ממפגעי מזג האוויר וגם לסייע להורדת הטמפרטורות בבית וזאת משום שסיוג וזיפות הגג מוריד את החום לפחות ב3 מעלות צלזיוס.

איטום חלונות

עוד בנושא איטום, אם אתם סובלים מרטיבות ברחבי הבית, חג הפסח הוא הזמן לשים לכך סוף ולהפטר מלחות על הקירות וברחבי הבית.

בצעו איטום מקצועי לחלונות הבית שלכם, התקינו רשתות על החלונות והתקינו דלת רשת נגד מזיקים שמגיעים לבתים בימי האביב והקיץ . נסו לאוורר בכל יום את הבית כך שתוכלו להפטר מהלחות אשר הצטברה בבית בחודשי החורף.

לסיכום, חג הפסח הינו חג נפלא לביצוע מגוון שיפוצים בין אם מדובר בפעולות כמו שיפוץ רהיטים, צביעת הבית, החלפת רשתות, ועוד.

לשם כך חשוב להיעזר באנשי המקצוע המומחים שיסייעו לכם לבצע את השיפוץ בצורה המקצועית והטובה ביותר.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *