גופי תאורה: הטרנדים החדשים

הגיע הזמן להתחיל לחשוב על העיצוב והתחושה שמעניקים גופי תאורה במשרד או במפעל שלכם. אילו גופי תאורה מתאימים לכם? סגנונות עיצוב פנים, גוונים, גובה וגודל החלונות, שטיחים מקיר לקיר.

כל היבטי העיצוב האלו משתלבים עם עיצוב התאורה כחלק בלתי נפרד מעיצוב הבית. גופי תאורה זמינים בדגמים רבים ויש להם מטרות משתנות וחשובות ביותר. הם צריכים להשתלב עם החלונות ונבחרים בהתאם לסוג, הכמות והמיקום שלהם, כך שניתן יהיה להכתיב את רמת הבהירות בחדר, או במובנים רבים, את "מצב הרוח" בחדר.

מה צריך לקחת בחשבון כשמחליטים על אפשרויות גופי התאורה המתאימים ביותר?

כשאתם מתכננים את עיצוב הפנים של החלל התעשייתי שלכם, חשוב לקחת בחשבון מספר גורמים מרכזיים: הגוונים בחדר, כמות האור הטבעי הזמין, התפקוד של כל גוף תאורה, וגודל החלל אותו יש להאיר. כל פיסת מידע תשפיע על התוצאה הסופית.

גופי תאורה שמתאימים לחללים תעשייתיים או לשטחים חיצוניים ורחובות סואנים, מומלץ לשקול את מגמות התאורה החדשות הזמינות בשנת 2018. חלק מהעיצובים הם מודרניים, חלקם זמינים בעיצובים קלאסיים, אך כולם מסוגננים להפליא.

נברשות פליז וזכוכית

בחללים תעשייתיים או מסחריים ניתן להשתמש בגופי תאורה המעניקים רמז קסום למשהו מהעבר. גופי תאורה בסגנון וינטג' משיגים מטרה זו. בשנות החמישים, השישים והשבעים, מרבית גופי התאורה יוצרו מפליז וזכוכית, אומרים מומחי עיצוב תאורה. הם יפים, והשילוב של המתכת החמה עם הזכוכית, יוצרים את התאורה המושלמת.

הדוגמאות הרבות הטובות ביותר של סגנון זה הם גופי תאורה בעיצוב צרפתי או איטלקי. הם אינם זולים, אך הם שווים כל סכום!

גופי תאורה

תאורת LED

כשמבקשים לעצב תאורה לחלל תעשייתי, התוצאה הסופית יכולה להיות מהנה ביותר לעין, וכשמעצבים את התאורה עם נורות LED, העיצוב המתקבל נעים מאוד, וגם הארנק מושפע לטובה. גופי תאורה זעירים אלו הם המרכיבים העיקריים של חללים מסחריים, שכן יש בכוחם להשיג את תוצאות תאורה אותן לא ניתן היה להשיג בעבר.

אביזרי LED המיוצרים בשנת 2018 טובים יותר מגופי התאורה שיוצרו בעבר. יצרני התאורה השתפרו עם אספקת טמפרטורת צבע טובה יותר, וניתן לשלות ברמת הקרירות או החום של התאורה, כמו גם בתפוקת האור המתקבלת מהנוריות.

עיצוב נורות LED בגישות מתקדמות

מעצבי תאורה יצרו שורת הזדמנויות שלמה ועיצבו גופי תאורה קטנים הניתנים לשימוש במספר שיטות אותן לא ניתן היה להשיג מגופי תאורה של ליבון או ניאון, שלא הפיקו כל רמת חום.

תוחלת החיים הארוכה של נורות LED והחיסכון בעלויות הקשור בשימוש באנרגיה מופחתת, מהווים תמריצים משמעותיים לבעלי עסקים המבקשים להשיג את התאורה היעילה, המסוגננת והמשתלמת ביותר למרחב העסקי שלהם.

גופי תאורה רבים זמינים כיום בסגנונות מלוטשים ומודרניים, אך גמישות העיצוב ויכולת תפוקת האור המתקבלת מנוריות אלו, מאפשרים את שילובן גם עם גופי תאורה מסורתיים יותר.

נגישות