עיצובים בגבס: 10 דברים שניתן לעשות באמצעות גבס

חומר הגבס הפך לפופולארי במיוחד בשנים האחרונות וזאת משום שהוא מקנה לרבים את היכולת להקים דרך בנייה קלה שלל אלמנטים כאשר רובם תורמים רבו לעיצוב בית, המשרד והעסק.

קירות גבס ושלל עיצובים בגבס ניתן להקים בקלות לבד (וזאת לאחר מחקר ולימוד דרך הבנייה) או באמצעות אנשי המקצוע. אבל אילו עיצובים אלמנטים ניתן לבנות מגבס? 10 דוגמאות נפלאות ופרקטיות בהמשך!

אם אתם רוצים ליהנות מבנייה קלה, חשוב שתדעו כי מגבס שנחשב חומר קל לבנייה וכזה שאינו מצריך שיפוץ כבד, והוא לא מותיר אחריו פסולת בניה. באמצעות גבס ניתן לעצב ולבנות שלל אלמנטים. כמובן שיש להקפיד על בחירת אנשי מקצוע מקצועיים ואמינים עבור השיפוץ. בין העיצובים השונים שניתן לעשות באמצעות גבס תוכלו למצוא:

אשנבים

אשנב לחלון, למטבח, אשנב לבית העסק ועוד כולם כאלה אשר ניתן ליהנות בזכותם מאלמנטים זולים ונוחים לעיצוב וגישה קלה. כיום באמצעות אשנבים ניתן לעבוד בצורה פרקטית יותר החל מאזור המטבח עד לאשנב מכירה בבית עסק מכל סוג.

משטחים

משטחים מסוגים שונים החל ממשטחי אוכל, משטחי עבודה, משטחים לפרזנטציה ועוד קל הרבה יותר לבנות מגבס. בניית משטחים מגבס בעיצוב מושלם וכזה אשר מתכתב בהרמוניה עם הסביבה: יכול להקנות את היכולת לעבוד בצורה פרקטית וגם להציג כל מוצג בחלל. משטחי גבס הם כאלה הפופולאריים בעיקר באולמות תצוגה ובחנויות אך הם מתאימים גם לבתים פרטיים ומשרדים.

חללי אחסון

אם אתם זקוקים לחללי אחסון תמיד תוכלו באמצעות יצירת נישות אחסון מגבס, ליצור לכם חלל של אחסון שלל פריטים. חללים כאלה מהווים תחליף נפלא לארונות כאשר בזכותם ניתן לעצב את החלל בצורה נפלאה תוך חסכון במקום רב.

מדפים

גם מדפים מעוצבים ניתן ליצור מגבס כאשר את המדפים אפשר ליצור בכל גודל. מדפים קטנים או גדולים עשויי גבס מתאימים להנחה של ספרים, עציצים, פסלים ועוד תוך שהם מקנים תחושת ניקיון ועדכנות בחלל.

תאי עבודה

אם יש לכם שטח גדול ואתם רוצים ליצור בו תאי עבודה ניתן באמצעות משטחי גבס לעשות זאת בקלות. תאי עבודה אישיים הידועים גם בשמם הלועזי: קיוביקל, הם כאלה אשר מאפשרים עבודה נוחה יותר בחלל בין אם מדובר במשרד, מוקד שירות, חלל מכירות ועוד.

חוצצים

עיצוב באמצעות גבס מקנה את האופציה לחציצה בין אם יש לחצוץ בין הסלון למטבח, בין חדרי, ועוד. חציצה בעלת גימור של משטח עץ דקורטיבי משולב קירות גבס בגובה נמוך או בינוני תקנה את היכולת ליהנות מתחושה נכונה יותר בעיצוב הבית.

בתים וגופי תאורה

גופי תאורה נסתרים, הנחת מנורות בתוך קופסת גבס ועוד כולם הופכים את התאורה ברחבי הבית והעסק למעניינת יותר. כיום ניתן ליצור שלל גופי אורה מעניינים במיוחד אשר נותנים תחושות שונות כמו אינטימיות או מרחב גדול יותר בחלל המבנה.

נישה לפלזמה

עידן הפלזמות הלוא הן הטלוויזיות השטוחות מתכתב בצורה נפלאה והרמונית עם נישות מגבס. באמצעות נישה לפלזמה מגבס אפשר לתחום את הטלוויזיה בצורה אלגנטית תוך הקניית מקום נוח להצניע בו חוטים וכבלים.

ארונות

אם אתם רוצים ליצור ארונות דקורטיביים תמיד תוכלו ליצור קוביות גבס שישמשו לכם כארונות. כיום ספרים, מעצבים, בעלי חנויות ועוד כולם משתמשים בגבס על מנת לייצר סוג של מדפים וארונות המאפשרים עיצוב בעת אחסון המוצרים.

מחסנים וחללי עבודה

גם מחסנים גדולים וחללי עבודה חיצוניים ניתן לבנות מגבס. בעידן אשר בו רבים האנשים שהופכים את החלל החיצוני שלהם למקום שבו אפשר ליצור ולעבוד, ניתן להשתמש בגבס כחומר בנייה שבזכותו אפשר ליצור שלל מבנים קטנים ויבילים.

לסיכום, גבס הוא חומר מושלם עמו ניתן לבנות שלל אלמנטים והוא נהדר עבור שיפוצים בבית. לכן זה הזמן לבחור את איש המקצוע הנכון ליצירת העיצובים או ללמוד כיצד אפשר לעצב לבד אלמנטים מגבס.

נגישות