השכרת רכב למעבר דירה: כל היתרונות

מעבר למקום מגורים חדש כרוך בהרבה משימות, חלקן אפילו יכולות להיות מהנות כגון בחירת ריהוט או מוצרים שונים לבית. יש כאלו שאפילו נהנים לצבוע את הדירה החדשה שלהם בעצמם, אחרים לא יבינו את ההנאה הטמונה בזה. לא משנה באיזו קבוצה אתם, על דבר אחד אין ויכוח: מעבר הדירה עצמו הוא מטלה עם מעט מאד הנאה והרבה מאד מכשולים, בעיות ואפילו הוצאות. במאמר הזה נציע לכם דרך מאד מסוימת לעבור דירה: בשיטת 'עשה זאת בעצמך'. השיטה הזו לא מתאימה לכל אחד אבל יש כמה סיטואציות שהיא יכולה להיות יתרון על הדרך הישנה של להזמין חברת הובלה, לקוות שהיא גם תגיע ואז לריב עם בעל הבית על דובה ה'טיפ' לסבלים לפני שאלו הרימו אפילו אגרטל. אנחנו ממליצים לכם לקרוא הלאה עם ראש פתוח, אולי תגלו שמה שאנחנו כותבים דווקא מתאים לכם.

מעבר דירה – מדוע לעשות זאת לבד?

מעבר דירה ללא חברת הובלה יכול להתאים בכל מיני מצבים, מיד נגיע ונפרט אותם. לפני כן, בואו נעבור על הדברים שתצטרכו לארגן בשביל מעבר כזה. האמת? לא הרבה. למעשה תצטרכו לדאוג למשפחה וחברים שיעזרו לכם בשעות אשר נוחות להם ולרכב מסחרי לתקופה של כמה שבועות לכל היותר, זה הכל. מידע נוסף בנושא השכרת רכב לחודש תוכלו למצוא כמובן באינטרנט. רכב לתקופה של חודש מאפשר לכם להיות מאד גמישים מבחינת לוחות הזמנים. כך תוכלו לנצל כל עזרה שתוצע לכם מהמשפחה והחברים בזמן שנוח להם. הרעיון הוא להגיע כמה פעמים לדירה ולהעביר בכל פעם נגלה של דברים. תוכלו לעשות אפילו העברה אחת בכל פגישה ותיווכחו שהעבודה מתקדמת תוך כדי שאתם לא עובדים קשה ולמעשה אפילו מבלים בכיף עם החברים. למי זה יכול להתאים?

  • מי שאין לו דירה גדולה עם הרבה חפצים – סטודנטים משפחות צעירות, רווקים ורווקות.
  • מי שרוצה לחסוך בעלויות של הובלה. בחלק מהכסף אשר חסכתם תוכלו לפנק את החברים והמשפחה שעזרו לכם בארוחה טובה במסעדה או אפילו בחפלה על האש במרפסת של הדירה החדשה שלכם. זאת תהיה הזדמנות גם להזמין את השכנים ולערוך היכרות.
  • השיטה מתאימה למי שיש זמן ויכול להעביר בכמה נגלות את הדירה.
  • מי שיש לו פריטים שהוא חושש לתת לחברת הובלה כגון כלי נגינה יקרים או רהיטים עדינים.

דגשים להצלחה

אם אתם עוברים לבד, אתם צריכים לנהל את התהליך כי לא יהיה מישהו אחר שיעשה זאת. היו מאד מאורגנים מבחינת החפצים השונים. כאשר לא מדובר בסבלים מקצועיים, תצטרכו לארוז בארגזים קטנים יותר בכדי שתוכלו לקבל עזרה גם ממי שאינו חזק מאד. עשו רשימה של ציוד שתזדקקו לו: כפפות עבודה, אמצעי אריזה ומיגון נוספים, חגורות גב, עגלות שונות בהתאם לצורך וכו'. כמו כן, דאגו לכיבוד מפנק שיהיה בשפע.

נקודה נוספת היא להתאים את המשימות לאנשים. החליטו עם מי אתם מעבירים את הריהוט ומכשירי החשמל הכבדים ומי יעזור עם הדברים היותר קטנים. מכיוון שמדובר באנשים המכירים אתכם, תוכלו להיעזר בהם גם בפריקה עצמה במקום החדש.

 

מעבר דירה עצמי יכול להפוך לחוויה המשלבת עבודה קשה עם בילוי חברתי. ככל שמספר האנשים שעוזר גדול יותר, המעבר עצמו יהיה קל יותר. כיום, ניתן לשכור רכב מסחרי המתאים לנהיגה עם רשיון רגיל לגמרי והכל במחירים מאד תחרותיים. זה מאפשר לכם לחסוך הרבה מאד בהשוואה למעבר עם חברה שגם הוא לא תמיד מאד פשוט.

נגישות