משדרגים את חדר הילדים: 5 פריטים שחייבים להיות בכל חדר!

מתכננים לעצב מחדש את חדר הילדים? ובכן, הגעתם בדיוק למקום הנכון. בשביל לעצב את החדר בצורה יפה ונעימה לעין צריך קודם כל לבצע תכנון מוקדם הכולל שילוב של פריטים אשר יתכתבו האחד עם השני, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של חדר מעוצב אך גם פונקציונאלי. כיצד תוכלו לעשות זאת? להלן חמישה פריטים שחייבים להיות בכל חדר ילדים, ואותם ניתן להזמין כבר עכשיו.

ספרייה מלאה בספרי ילדים

דרך מצוינת לשדרג את חדר השינה של הילדים יכול להתבצע באמצעות רכישה של ספרייה מעוצבת בגובה של הילדים, כך שהם יכולים לשלוף את ספרים בקלות ובכך ליצור תהליך של עידוד קריאה המתבצע במסגרת של עיצוב מחודש של החדר. בנוסף, תוכלו למצוא ספרים לילדים באתר של סטימצקי ובכך ליצור ספרייה מלאה בספרים אשר מהווה אלמנט עיצוב מהמעלה הראשונה אבל גם יכולת לעודד קריאה עוד בגילאים צעירים מאוד. לפני שאתם ממהרים לבצע רכישה של ספרייה, מומלץ למדוד את החדר וכן לבחור בספרייה איכותית שאותה ניתן לכוון בהתאם לגובה של הילדים, כחלק מניצול מקסימלי.

כריות נוי

לעיצוב המיטה יש השפעה לא רק על השינה של הילדים שלכם אלא גם על העיצוב הכללי של החדר. על כן, בהשקעה כספית מינימלית הכוללת רכישה של כריות נוי מעוצבות ניתן יהיה להוביל ליצירה של חדר מעוצב במינימום מאמץ ועם שימת דגש על אלמנט דקורטיבי שמושך את העין. בהקשר זה חשוב לציין כי  לצבע יש השפעה משמעותית על התחושה בחדר, כאשר בסקירה הזו תוכלו למצוא רעיונות לצביעת חדרי הילדים, כל זאת מתוך מטרה ליצור הלימה מושלמת בין הכריות לבין הצבע של הקירות, כמו גם ניגודיות מנצחת.

פינת רביצה עם פופים

בשביל לשדרג את חדר הילדים פריט שחייב להיות בחדר הם כמובן פופים. מדובר באחד מהטרנדים החמים של עולם עיצוב פנים וזאת בשל העובדה כי מדובר בפופים נעימים שמשתלבים בצורה מושלמת עם העיצוב של החלל, ואף מאפשרים לכם ליצור פינת רביצה נעימה בעבור הילדים לקרוא ספרים, לצפות בטלוויזיה או לארח את החברים ובני המשפחה שמגיעים לבקר. העלות הכספית של פופים היא אטרקטיבית לכל כיס, כאשר היתרון נובע גם בשל היכולת לכבס אותם ולשמור על מראה נקי לאורך זמן, גם כאשר מדובר בפופים שנמצאים בחדר של ילדים.

 

 

מצעים איכותיים

שדרוג המיטה באמצעות מצעים איכותיים מהווה דרך מעולה לשדרג את הנראות של החדר, כמו גם לספק סביבת שינה איכותית וטובה בעבור הילדים. דווקא הפרטים הקטנים הם אלו שעושים את ההבדל ועל כן מדובר בהזדמנות מעולה גם להתחדש בפריטי טקסטיל איכותיים אבל גם ליצור אלמנט דקורטיבי שמושך את העין, ומעודד את הילד גם להיכנס למיטה.

מראת גוף

בעידן שבו הרשתות החברתיות הופכות לחלק בלתי נפרד מהחיים של כל אחד מאיתנו ובוודאי של ילדים, פינת סלפי הכוללת מראת גוף בגודל מלא תאפשר לכם לשדרג את החדר ואף ליצור אשליה של חדר גדול יותר. כיום ניתן לבצע רכישה של מראות בעלות כספית אטרקטיבית ועם משלוח עד הבית, כחלק מהבנה כי מדובר בדרך מעולה ליצור בעבור הילדים אפשרות להצטלם ולהעלות תמונות לרשתות החברתיות, ישירות מהחדר שלהם.

לסיכום

עיצוב חדר השינה לילדים עשוי בהחלט להיות משימה מאתגרת, אולם באמצעות חמשת הפריטים אותם הצגנו לכם כאן, גם אתם תוכלו להוביל ליצירה של חדר שינה מפנק, מעוצב ופרקטי המשרת אתכם ואת הילדים למשך זמן רב. הזמנה מראש של הפריטים וכן תכנון המתבצע באמצעות לוח השראה יאפשר לכם  להתמקד, ולקבל החלטות נבונות לעיצוב מוצלח.

נגישות