אביזרי עישון מומלצים לפינת העישון הביתית

אנחנו מאמינים שלא משנה מה אנחנו בוחרים לעשות בחיים, כדאי שנעשה זאת בסטייל וכמו שצריך, ומבלי להיכנס לנושא העישון, אנו חושבים שגם מעשנים יכולים לדאוג לעצמם לנוחות משמעותית יותר ולחוויית עישון נעימה יותר ואת זה אפשר לעשות בכמה וכמה דרכים. אפשר כמובן להתפנק עם טבק וקנאביס איכותי ולהזמין את החברים לישיבה משותפת, אבל בשגרה כל מה שצריך בינינו זה אביזרים שיהפכו את העישון ליותר מהנה ואבזור של פינת הישיבה שיהפוך אותה ליותר מזמינה ונעימה לשהייה. אם גם אתם מעשנים ובעיקר אם אתם מרגישים שניתן לשדרג את החוויה שלכם, שווה גם לכם להכיר את האביזרים שיהפכו אותה לנוחה יותר. הנה כמה מהם שאנו רוצים להמליץ עליהם.

גריינדר חשמלי

צרכני קנאביס? ובכן, זה לא משנה ממש איך אתם מעשנים ואם אתם שורפים או מאדים את הפרחים, אתם בכל מקרה צריכים מכשיר שיעזור לכם לגרוס את החומר בדרך כלשהי על דרך קבע. יש את המיושנים שעדיין עושים זאת באמצעות מספריים, המתקדמים יותר עברו כבר לגריינדר פלסטיק בסיסי ומיטיבי הלכת קונים גריינדרים קצת מורכבים יותר. עם זאת אין ספק כי הגריינדר החשמלי הוא הטוב ביותר כיום, הוא לא יקר באופן משמעותי והוא גורס את הפרחים בצורה אחידה וטובה.

קססונית

איפה אתם שומרים את תערובת הטבק והקנאביס שלכם? ובכן, גם כאן המיושנים ביותר ילכו על דף נייר פשוט וזה בהחלט לא נעים ויוצר לא מעט לכלוך. במקום עדיף להשתמש בקססונית, כאשר המוצר הנוח ביותר אם תשאלו אותנו זו הקססונית שהיא בעצם קליפה חצויה של אגוז קוקוס.

שואב אבק שולחני

זה לא משנה אם אתם מעשנים קנאביס או רק טבק, בכל מקרה אתם כנראה מתמודדים לא מעט עם לכלוך ופירורים לא נעימים שקשה ומעצבן לנקות. עם שואב אבק קטן שולחן תוכלו לשאוב בשנייה את כל הפירורים המיותר והמעצבנים ולהשאיר לעצמכם סביבה נקייה ונעימה.

מאפרה עם אפשרות סגירה

המאפרות הפתוחות הן הדבר הבסיסי ביותר ומה שרובינו משתמשים בהם. הסיגריות מצטברות ועם הזמן זה נהיה לא נעים ומאד מסריח, כך שצריך לרוקן אותן בתדירות די גבוהה. לעומת זאת מאפרה סגורה מכל שהוא תאגור את כל הבדלים שלא ניתן יהיה לראות או להרגיש בקיומם כלל. אנו ממליצים בחום על הסוג שלוחצים ומפילים את הבדלים לתוך המיכל.

אביזרי עישון מומלצים לפינת העישון הביתית

מכשיר לשמירה על לחות הקנאביס

זהו בלי ספק אביזר חובה לכל צרכני הקנאביס. לקנאביס יש דרגת לחות אידיאלית, וזה לא ממש משנה אם אנחנו שומרים אותו בבית הוא בחוץ, תוך זמן קצר ומתייבש ונעשה פחות איכותי. המכשיר הייחודי הזה שומר בדרך מיוחדת על הלחות המתאימה וכל שצריך זה לטפטף שלוש טיפות בתחתית שלו אחת לשבוע.

עיצוב פינת העישון

לבסוף, בואו נדבר על עיצוב פינת העישון. מומלץ לרכוש את כל הדברים הללו כמובן כדי לשדרג את החוויה אך חשוב לדאוג גם לכיסאות נוחים, לצל ואפילו לכמה צמחים שיעשו הרגשה נעימה. כמו כן שווה בהחלט לשים פח אשפה בחוץ כדי שלא תצטרכו לפנות בכל פעם את הבדלים ושאר הזבל לתוך הבית. זה ממש לא חובה, אבל מומלץ לשים לכם מנורה נעימה, כמה צמחים יפים או כל קישוט שהוא כדי להפוך את הפסקות העישון שלכם ליותר נעימות.

בעזרת הפריטים עליהם דיברנו, קצת מחשבה ותושייה וכמובן השקעה ככל שתרצו להשקיע, תוכלו להפוך את פינת העישון שלכם להרבה יותר נעימה ובאופן כללי את חווית העישון.

נגישות