היתרונות של התקנת בידה לחדר השירותים כחלק משיפוץ חדר האמבטיה והשירותים

למרות שבידה אינו מתקן נפוץ ברוב הבתים הישראליים, הוא הופך להיות יותר ויותר פופולרי בענף שיפוץ חדרי אמבטיה.

האמת היא שבעלי בתים רבים בישראל מבקשים לשלב בידה לחדר השירותים בעיצובי האמבטיה שלהם; במיוחד אלה המעוניינים בחלופות ידידותיות לסביבה. ישראל תמיד הייתה מדינה שמתגאה בעזרה לאיכות הסביבה, ואנשים רבים מוכנים להשקיע כספים רבים בכל שנה על מוצרי היגיינה אישיים שנועדו לשמור על גופם נקי ורענן.

לכן קיימת התעניינות גבוהה יותר ויותר היום בהתקנת בידה לחדר השירותים, שניתן להתקין כמתקן נפרד, או אם חסר לכם מקום, לשלב אותו כאסלה בסגנון רגיל.

בידה לחדר השירותים לעומת נייר טואלט: שיפוץ ידידותי לסביבה

אתם יכולים לחשוב על זה כך: מה יכול להיות נקי יותר מאשר לרחוץ את הגוף לאחר השימוש בשירותים? נייר טואלט לא תמיד עושה את העבודה שאתם מקווים שהוא יעשה, כלומר, אתם נאלצים להשתמש ביותר נייר, מה שמוביל לעתים קרובות לסתימת הצנרת בשירותים.

בידה לחדר השירותים הוא לא רק אפשרות נקייה יותר, אלא זהו גם מתקן טוב יותר לסביבה, מכיוון שהוא חוסך את נייר הטואלט שאתם משתמשים בו בכמויות גבוהות. התקנת בידה לחדר השירותים גם חוסכת מים, מה שהופך את השימוש בו לתרומה גדולה עוד יותר לסביבה.

חשבו על מספר הפעמים בהם התקלחתם כשלא הייתם צריכים להתקלח, אילו רק היה לכם בידה שהיה ממקד את השטיפה לאזורים הנחוצים לשטיפה לאחר השימוש בשירותים, ובצורה מושלמת.

יתרונות התקנת בידה

שיפוץ ידידותי לסביבה

בידה לחדר השירותים הוא מתקן ידידותי לסביבה ומשתמש בפחות אנרגיה ומים בהשוואה לייצור נייר טואלט. האמת היא שהשימוש בבידה יכול לחסל עד תשעים אחוזים מנייר הטואלט המשמש במשק הבית הממוצע.

ההשקעה בבידה היא בהחלט בחירה חכמה עבור צרכנים המעוניינים לתמוך במאמצי השמירה על הסביבה.

היגיינה ועוד קצת היגיינה

כמעט כל אחד יכול להודות שהייתה תקופה בחייו בה חלק מנייר הטואלט ששימוש אותו במהלך ביקור בשירותים, הושאר מאחור, והוחלף באמצעות שטיפה כשיטה יעילה בהרבה לניקוי העור, במיוחד בשילוב עם שימוש בבידה לשיפור רמות ההיגיינה האישיות.

שמונים אחוזים מכל המחלות הזיהומיות עוברות במגע של עור לעור, מה שהופך בידה למתקן שמאפשר שמירה על ההיגיינה ללא שימוש בידיים, כדרך המושלמת להפחית את העברת החיידקים.

היתרונות הבריאותיים של בידה

בידה לחדר השירותים הוא אלטרנטיבה עדינה לסובלים מבעיות בריאות כמו טחורים או בעיות בריאות קשורות אחרות.

אימהות חדשות המתאוששות מלידה, יכולות ליהנות משימוש בבידה לעידוד תהליכי הריפוי הטבעיים של הגוף. האמת היא שיותר ויותר אנשים מאובחנים עם בעיות עור ואלרגיות הניתנות להקלה באמצעות בידה.

ומה השורה התחתונה פה?

אם אתם מעוניינים להתקין בידה לחדר השירותים בגישה מסורתית לצד האסלה שלכם, הדבר ידרוש שיפוץ גדול למדי לחדר האמבטיה, שכן זה ישפיע על הריצוף ועל תכנון החלל.

תצטרכו לוודא שיש מספיק מקום בחדר האמבטיה, על מנת שהמשתמש יתכופף בנוחות וישתמש בגוף האמבטיה החדש בקלות.

נגישות