ההשפעה של עיצוב המשרד על העובדים

עיצוב המשרד שלנו מקום אשר בו אנו ועובדים שלנו נמצאים שעות רבות משפיע ביותר גם עלינו, גם על העובדים שלנו וכמובן גם על הלקוחות אשר מגיעים למשרד.

עיצוב משעמם, חסר מעוף, אפור ומוזנח – יקנה מן הסתם הרגשה לא נעימה, לא פרודוקטיבית ואף מדכאת על העובדים והלקוחות שלנו, כמו שעיצוב מושקע, חי ואישי – יאפשר הרגשה טובה פרודוקטיביות ולויאליות של העובדים הנמצאים במקום.

אבל כיצד אפשר לארגן ולעצב את המשרד כך שהוא יהי נעים ונוח? הנה כמה כללים חשובים:

ריהוט משרדי נוח – אחד מהמפתחות לעיצוב משרד בצורה נוחה וטובה, היא הקניית ריהוט משרדי איכותי לעובדים. כאשר אתם משקיעים במערכת ישיבה נוחות, בכיסאות מחשב אורתופדיים ומתאים אישית ולסוג העבודה שמבצע העובד, בעמדות עבודה נוחות ושלל ריהוט משרדי איכותי: אתם הופכים את העובדים לפרודוקטיביים יותר, ערניים ומרוצים יותר בזמן העבודה.

מוצרי טקסטיל ליצירת מרחב נעים–  כדי שהמשרד שלכם יהיה נעים ומזמין, רצוי להשתמש במוצרי טקסטיל שגם מתאימים בעיצוב שלהם למשרד, כמו וילונות בהירים ומעוצבים אשר יכניסו אור למשרד, שטיחים צבעוניים, כריות פינה נוחות לפינת הישיבה ועוד.

צבעים מעוררים אך גם מרגיעים ונעימים – כדי שהעובדים שלכם יוכלו לשמור על ערנות, חשוב להפטר מהצבעים האפורים או הלבנים המשמימים של המשרד, ולנסות להתאים צבעים חיים במשרד שלכם. בחרו בכתומים, צהובים, ירוקים ואף צבעי תכולים אשר גם משרים רוגע אך גם מתאימים לאווירה של משרד. עוד תוכלו להתאים טפטים אופנתיים לאזור העבודה וגם חיפוי קירות מבטון אדריכלי אשר כה אופנתי כיום.

חיים ועניין – הכניסו חיים ועניין לחלל המשרד שלכם. בחרו בעציצים חיים לעמדות העבודה כמו גם בעשבי תיבול וסוגים שונים של עלים לתה אותם תשתלו על אדני החלון כך שהעובדים שלכם יוכלו ליהנות מחליטות תה מרעננות. עוד מומלץ להכניס בעלי חיים למשרד כמו אקווריומים עם דגים צבעוניים, חתול שאותו תאמצו ותאכילו בתוך המשרד והזמינו את העובדים שלכם להביא את הכלבים שלהם למקום העבודה, כך שבמשרד תהיה אנרגיה טובה ויהיה נעים וכיף לעבוד בחלל.

נגישות