שיפוץ משרד

שיפוץ משרד: הדברים הקטנים שאסור לנו לשכוח

המשרד בו אנו עובדים –  חייב להראות נפלא! זאת בעיקר משום שמדובר במעין 'בית שני' עבור מרבית האנשים אשר מקדישים את חייהם לעבודה ולקריירה. מלבד זאת, כדי שהעבודה תהיה נעימה, וכדי שהמשרד ישדר מקצועיות, חדשנות ועניין: חשוב שהמרחב בו אתם עובדים יהיה נעים, נגיש ונוח. אם אתם רוצים להתחיל בשיפוצים, ישנם כמה דברים קטנים שחשוב לקחת בחשבון. אז למה יש לשים לב בעת השיפוצים? הרשימה בהמשך.

אם אתם מבצעים שיפוץ מסיבי שכולל הורדת קירות, הקמת אלמנטים במרחב, שיפוץ תשתיות ועוד – הרי שבחרתם בשיפוץ מסיבי. בשיפוצים קלים או כבדים, רצוי לשים לב גם לכמה פרטים קטנים והם:

תיקון כלים סניטריים ועיצבו מרחב השירותים

כאשר אנו מנהלים את היום שלנו, רצוי כי יהיו שירותים נגישים ונקיים עבור העובדים והלקוחות. במשרדים בדרך כלל, ישנם חדרי שירותים הנמצאים בתוך מרחב העבודה, או בצמוד לו. בזמן שיפוץ תשתיות, כמו גם החלפת כלים סניטרים, צביעת השירותים וניקוי המקום – יש לשים לב כי ישנו הציוד המתאים והנוח לשימוש. באתר צהלש, אפשר לבחור מגוון ציוד וכלים לחדרי שירותים ומוסדות ציבוריים. כמו: סבוניות, מתקנים לניירות טואלט, מייבשי ידיים, מתקנים לניגוב ידיים, פחים לשירותים וכדומה. שימו לב כי אתם מארגנים את החללים כך שיהיו מאובזרים, וכך שניתן לנקות אותם בקלות.

ריהוט נוח ואורתופדי

אחד הדגשים שיש לשים אליהם לב, הוא בחירת ריהוט שמתאים למשרד החדש. לאחר השיפוצים, מומלץ למדוד את החלל החדש שנוצר במקום (זאת בעיקר בעת שיפוצים מסיביים) ולהתאים מערכות ישיבה, כסאות מחשב, כונניות, שולחנות, עמדות עבודה ושאר חפצים אל הצרכים של העובדים. נוסף לכך, יש לוודא כי מערכות הישיבה בפינת האוכל ובחדרי ההמתנה, נוחות וניתן להתנהל סביבן ללא קושי או דוחק.

צבעים

אלמנט נוסף שיש לשים עליו את הדגש, הוא הצבעים בהם תשתמשו בעיצוב המשרד. אם בעבר, מרבית המשרדים היו מעוצבים בגוונים אפרוריים, לבנים או כהים – הרי שכיום המגמה דורשת הכנסת צבעים למרחב. זאת עבור חדרי המתנה, עד למרחבים בהם מתבצעת העבודה בפועל.

נסו לשלב גוונים של כתומים, צהובים, אדומים וירוקים במרחב, תוך הכנסת נגיעות צבע, גם באמצעות עציצים חיים, אקווריום עם דגים, נורות פחם אופנתיות (את הנורות אפשר להתקין בחללי ישיבה ומנוחה), שימוש בגופי תאורה בגוונים נעימים (ליד שולחנות העבודה) ועוד. נסו לקבל השראה לצביעה מיוחדת ומעניינת מקטלוגים של חברות המספקות צבעים לקירות ולחפצים.

שדרו מקצועיות וידע

בין אם אתם מעצבים ומשפצים משרד עורכי דין – לבין אם מדובר במשרד פרסום – חשוב כי במקום יוצבו כונניות עמוסות ספרים וחפצי נוי. בחרו ספרים שעוסקים בתחום שלכם או בנושאים שאתם מאמינים בהם, והוסיפו מידי פעם, בין הספרים: עציצים, מנורות, ואף פסלונים קטנים או גדולים. רצוי לבחור כוננית ספרים מעוצבת שתהיה לה נוכחות רחבה במקום השלימו את תהליכי העיצוב באמצעות תליית תמונות רלוונטיות וצבעוניות על גבי הקירות, הוספת מוצרי טקסטיל כמו וילונות שטיחים וכריות פינה, ומתן תשומת לב גם לחדרי השירותים והמטבח. בכך תוכלו להנות משיפוץ משרד – מוצלח ונעים!

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *