אקססוריז למטבח: האביזרים שיקפיצו לכם את העיצוב ללא מאמץ

על מנת להקפיץ את העיצוב של חדר המטבח, לא נדרש להוציא אלפי שקלים. למעשה, באמצעות שילוב חכם של אביזרים ניתן ליצור חלל מעוצב, מזמין ופרקטי, כל זאת בעלות כספית אטרקטיבית ועם שימת דגש על התאמה מדויקת לצרכים הנדרשים. אם גם אתם כעת נמצאים בעיצומו של תהליך שיפוץ וחידוש, זה הזמן להכיר את כל האביזרים שיקפיצו לכם את העיצוב של המטבח – ללא מאמץ, ואפילו עם עודף בכיס. מוכנים? בואו נתחיל:

תמונות

דרך מצוינת לשדרג את העיצוב של המטבח יכול להתבצע באמצעות רכישה של תמונות. להלביש את הקירות עם תמונות של פירות מהווה הזדמנות מעולה לקבלת השראה כמו גם להוביל להשלמת תמהיל העיצוב, במינימום מאמץ ועם חשיבה מחוץ לקופסה. אם בעבר רכישה של תמונות הייתה כרוכה בהגעה פיזית לחנות, כיום ניתן לבצע את הרכישה אונליין, בהתאם למידות החדר ועם שימת דגש על משלוח מהיר עד הבית, כל זאת מתוך מטרה להשלים את תהליך הלבשת הקירות בצורה הטובה והאסתטית ביותר.

עציצים

רכישה של עציצים הפכה לאחד הטרנדים החמים של השנים האחרונות, בייחוד לאחר מגפת הקורונה אשר הובילה לזינוק של עשרות אחוזים ברכישה של פרחים כמו גם צמחי תבלין אותם ניתן לגדל בבית. כאן תוכלו למצוא את המדריך המלא לגידול של צמחים בבית ושילוב שלהם בחדרים שונים כולל המטבח, כל זאת מתוך מטרה להוביל לא רק לעיצוב מנצח הכולל צמחיה טבעית אלא גם ניצול של הצמחייה אותה אתם בוחרים לטובת שימוש בחומרי גלם טריים שאותם אתם מגדלים בעצמכם.

 

 

פתרונות אחסון

המדפים של המטבח מלאים בתבלינים, מוצרי בסיס וחומרי גלם? ובכן, בשביל לשמור על הסדר אבל גם ליצור אמירה אסתטית אפשר ואף רצוי לבצע רכישה של פתרונות אחסון בדמות  קופסאות זכוכית אטומות שגם שומרות על הטריות אבל גם מאפשרות לשמור על סדר וארגון. ברשתות החברתיות ניתן לקבל השראה ליצירה של פתרונות אחסון בסגנון DIY, כל זאת בעלות כספית אטרקטיבית ועם יכולת להשלים את העיצוב הנבחר של המטבח, באופן שמשתקף גם באמצעות פתרונות אחסון.

ארגז לחם

אקססורי נהדר לחדר המטבח הוא ארגז לחם מעוצב. כיום ניתן לבצע רכישה של ארגז לחם בצבעים ובגודל המותאם לגודל המטבח, כל זאת מתוך מטרה ליצור אלמנט מעוצב אך גם פרקטי לטובת אחסון של לחמים. מדובר באביזר מעוצב ואסתטי מאוד לעין, ועל כן רכישה של ארגז לחם מעוצב בעלות כספית אטרקטיבית הוא אומנם אלמנט פעוט ביחס למראה השלם של המטבח אך בהחלט משלים ומשדרג.

פח רטרו

אחד מהטרנדים החמים של עולם עיצוב הפנים הוא שילוב של פריטים בסגנון רטרו שגם יוצרים חמימות אבל גם אמירה אישית. רכישה של פח בסגנון רטרו יאפשר לכם לעצב את המטבח בעלות כספית אטרקטיבית, וזאת ע"י רכישה של פח בסגנון רטרו שמתאים לכל חלל – בוודאי לחדרי מטבח מעוצבים.

ידיות מעוצבות

הארונות של המטבח זקוקים לחיים חדשים? ובכן, במקום להחליף את כל הארונות אפשר ואף רצוי לבצע רכישה של ידיות שישדרגו את המראה, באפס מאמץ ועם מקסימום תוצאה מבחינת הנראות.

לסיכום

על מנת לעצב את המטבח לא צריך להוציא אלפי שקלים, אלא ניתן לפעול בצורה חכמה ולבצע רכישה של אביזרים כמו תמונות, פתרונות אחסון וכן לשדרג את המראה של הארונות באמצעות החלפה של ידיות. דווקא הפרטים הקטנים הם אלו שעושים את ההבדל, ועל כן זה הזמן להפוך את המטבח שלכם למקום שהו אלא רק לטובת בישול ואפייה אלא גם חלל מעוצב, מזמין ומעורר השראה.

נגישות